Vybavení interiérů

Haspo system je zavedeným dodavatelem hotelových interiérů, vybavení obchodů , škol, školek a vysokoškolských kolejí nebo rezidenčních projektů.

Společnost nabízí svým zákazníkům detailní navržení interiéru, včetně návrhu a konzultace nejvýhodnějšího konstrukčního řešení vzhledem k jeho využití, namáhání a typu, tak aby zákazník byl spokojen a odpovídal jeho potřebám. Zákazník před samotnou výrobou odsouhlasuje výrobní výkresovou dokumentaci, včetně 3D modelů. Standardně spolupracujeme také s interiérovými studii u nás i v zahraničí.

Realizace jednotlivých interiérů se liší na základě specifikací každého projektu a potřeb a přání zákazníka. Interiéry dodáváme kompletní včetně prvků z materiálů jako je kov, sklo, zrcadlo, kámen, a jiné, kde ve spolupráci s našimi ověřenými dodavateli zajistíme kompatibilitu a kompletaci všech elementůpřímo v našich dílnách, či na místě realizace.

Nejčastěji dodáváme interiéry včetně samotné montáže a servisu na místě projektu, co nejvíce „na klíč“. Pro montáže používáme vlastní montážní týmy a zajišťujeme montáže jak u nás tak v zahraničí.